Firma

Business Consulting Center Sp. z o.o.

Ogłoszenie

Programista SAP HCM

Miasto/województwo

Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Publikacja

2017-08-04

BCC jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania.

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers. BCC Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP.

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Zakres obowiązków:

  • specjalizacja w rozwoju modułu SAP Human Capital Management
  • implementacja nowych rozwiązań i rozszerzeń standardowych funkcji modułu Human Capital Management

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub technicznym
  • praktycznej umiejętności programowania w języku ABAP
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjności oraz gotowości do wyjazdów służbowych
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielności
  • komunikatywności i otwartości w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • przeszkolenie w zakresie modułu Human Capital Management oraz narzędzi programistycznych systemu SAP
  • pracę na projektach wdrożeniowych dla największych przedsiębiorstw w Polsce
  • środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od poziomu zaangażowania oraz osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.